اخبار برگزیده

تنهایی

سلام خدمت تمامی عزیزانی که وبلاگ من رو قابل میدونن و میان نوشته های من رو میخونن چه اون دسته از عزیزانی که نظراتشون رو

مینویسن و چه اون دسته عزیزانی که نظراتشون خصوصی میشه و چه اون دسته عزیزانی که هر روز میان سر میزنن و آروم و بی صدا میرن

از همگی شما تشکر میکنم که منو فراموش نمیکنین.

من این وبلاگ رو با این هدف باز کردم که هر روز دلتنگی هام رو بنویسم ولی متاسفانه فرصت نمیکنم اما سعی میکنم هر از گاهی مطلب بزارم چون گاهی واقعا نیاز به نوشتن دارم مطلب امشب رو هم بنا به قولی که به دوست عزیزم دادم مینویسم.

تنهایی:

کلمه تنهایی واژه سنگین هست یه جور حس غریبی داره چه افرادی که شاد هستن و چه افرادی که شاد نیستن چه کودک چه جوان و چه پیر این کلمه وقتی ادا میشه حس سنگینی بهمون دست میده  و بدتر از اون وقتی که واقعا تنها هستیم ناخود آگاه  میریم تو خودمون به گذشته به اعمالمون به طرز برخورد دیگران با ما به دوستایی که داریم یا داشتیم بهایکه با ما بودن و الان نیستن واز ما جدا شدن فکر میکنیم. عده ای بخاطر سفر از ما جدا شدن و عده ای مرگ باعث جدای اونا از ما شده به هرحال کلمه تنهایی و خود تنهایی واقعا سخته اما سخترین قسمت تنهایی زمانی هست کهی که رو دوست داری و قرار بود تا آخرش با هم باشین رو از دست میدی و تنها میشی یای رو دوست داری و به علت عرف جامعه نمیتونی باهاش باشی واز دستش میدی به هر حال تنهایی بدترین واژه ای هست که وجود داره و امان از روزهایی که دوروبرت شلوغه همه اطرافت هستن همه شاد هستن توام ظاهرا شادی اما تنهای!!!!

امان از روزی کهی درد دلت رو نمیفهمه امان از روزیکه خیانت میبینی امان امان امان از روزیکه عشقت رفته تنها شدی و و و.....عشقت رو با عشق جدیدش میبینی که این تنهایی نابود کننده ترین تنهایی هاست.

وآخرین نوع تنهایی اون پدر و ماردی که با گوشت و پوست و استخوان بچشون رو بزرگ به ثمر رسوندن و الان تنها خانه سالمندان هستن.

تنهایی در هر صورت بده ولی تو این جامعه اکثر افراد تنها هستن اکثرا دورو برمون شلوغه خونه ماشین زندگی زن بچه و حتی عشق داریم اما تنها هستیم

چه عاملی باعث شده انسانها  تنها بشن؟؟فقط و فقط نبود یک همدم یک همراز یک همدل که تورو درک کنه

خوش بحال اونی که توی دنیایی به این شلوغی یه همدم داره که بدون توجه به مال ثروت رسیدن یا نرسیدن بهش میدونه که تنها نیست و راحت میتونه باهاش حرف بزنه و درد دل کنه و از این تنهایی خلاص بشه

امیدوارم همه انسانها همدل و همنفس خوبی نصیبشون بشه تا تنهایهامون روز به روز کمتر بشه.

تنهایی

تنهایی

تنهایی

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها